Vozmimp3.com

музыкальный портал

Правила сайту

В одному цікавому політологічному посібнику правила зображувалися як перила балкона: якщо їх не буде, то можна впасти. Щоб убезпечити користувачів BukNews від випадкових падінь, на сайті є певні перила. У сенсі, правила.

BukNews - для спокійних людей. Завжди буде хтось, хто, на вашу думку, жодного разу не правий. Однак просимо залишити хамство, грубість, переходи на особистості та інші прояви агресії і неадекватності для інших ресурсів - на BukNews це не в пошані. Користуйтеся словником синонімів - за мат і евфемізми Ви можете отримати обмеження в користуванні ресурсом.

BukNews - для грамотних людей. Помилки і помилки бувають у всіх, але потрібно намагатися писати грамотно і зрозуміло для всіх. Не варто зловживати великою кількістю йдуть підряд розділових знаків. Не потрібно писати виключно великими літерами. Розділіть довгі публікації абзацами.

BukNews - не для пліток. Всі ми не любимо неправдиву інформацію, тому публікуючи інформацію, намагайтеся викладати матеріали підтверджують Ваші слова: фотографії, відео, копії документів. В іншому випадку адміністрація залишає за собою право обмежити доступ до недостовірної інформації.


Якщо Ви бунтар ...

За порушення правил порталу BukNews користувачеві в тому чи іншому вигляді доведеться понести покарання.

За легкі провини, поганців карають самі користувачі сайту, знижуючи рейтинг і карму користувача. В результаті це може створити деякі обмеження (наприклад: модерація всієї інформації, що публікується інформації, обмеження на інтенсивність публікацій, в тому числі коментарів та інше).

В інших випадках користувач буде переведений в режим «Тільки для читання», що закриє можливість публікувати матеріали і свою думку на всьому сайті, навіть в коментарях.